Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
17:00
Horsens Freja
Horsens fS
U12 Drenge C2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:00
Horsens Freja
Stensballe IK
U13 Piger C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
Horsens Freja
Aarhus Fremad
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 264
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:00
Horsens Freja
FC Horsens
U14 Drenge C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:00
Horsens Freja
ACFC
U11 Piger C (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
21. aug
20:00
Horsens Freja (K+29)
Rask Mølle OIF
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:00
Horsens Freja (U16)
Hatting-Torsted Fodbold
U15 Drenge C (2010) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Horsens Freja (1)
Gylling B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
Horsens Freja (2)
Horsens B (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:30
Horsens Freja
Fredericia KF/TSIF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 287
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:00
Horsens Freja
Rask Mølle OIF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:00
Horsens Freja
Hedensted IF
U11 Drenge C2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:00
Horsens Freja
Odder IGF
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Horsens Freja
Søvind GIF
SOB Horsens B-rækken
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Horsens Freja
Seest B
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 264
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:00
Horsens Freja
Hatting-Torsted Fodbold
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 628
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:00
Horsens Freja
Sejs Svejbæk IF
U12 Drenge C2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:00
Horsens Freja (K+29)
Løsning IF
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:00
Horsens Freja (U16)
Seest B
U15 Drenge C (2010) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:00
Horsens Freja
Gauerslund IF
U13 Piger C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:00
Horsens Freja
Jelling fS
U14 Drenge C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Horsens Freja
Egebjerg IF
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Horsens Freja
Brande IF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
Horsens Freja
Hedensted IF
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 628
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:30
Horsens Freja
FC Silkeborg
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 264
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
Horsens Freja (2)
As IF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Horsens Freja (1)
Samsø IK
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Horsens Freja
Engum UI (2)
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 287
|
|||||||||||||||||||
09. sep
17:00
Horsens Freja
Ølsted UGF
U11 Drenge C2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Horsens Freja
Østbirk IF
SOB Horsens B-rækken
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Horsens Freja
Hovedgaard/Søvind
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
Horsens Freja
Skibet IF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:00
Horsens Freja
FC Horsens
U13 Piger C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Horsens Freja
Bramming B
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 264
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:00
Horsens Freja (K+29)
Ry Fodbold
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:00
Horsens Freja
Thyregod SF Frem
U14 Drenge C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 25
|